خانه نشینی کرونایی ...
اسیا تک  محک
آخرین مطالب سایت
شبکه اجتماعی پاتوق
شبکه اجتماعی پاساژ

با شبکه اجتماعی و پیام‌رسان پاتوق، رفاقت کن و تو جمع باش، به اشتراک بذار و سرگرم شو، رقابت کن و مشهور شو!

Install Enter website
رزرو پست ثابت
.
رزرو پست ثابت
توضیحات و بررسی

دانلود Undead Squad v1.3.2 بازی جوخه مردگان اندروید

Undead Squad بازی جوخه مردگان اندروید

 

Undead Squad یک بازی اکشن نهایی با چالش برانگیزترین ماموریت ها و چالش های جذاب است. بازیکنان باید هر دو با بیشترین سرعت ممکن تا خط پایان بدوند در حالی که به تنهایی با هیولاهای بدجنس در هوا و آب روبرو می شوند.

بازی Undead Squad از دعوت بازیکن در حالی که در یک دهکده آرام زندگی می کند، سرچشمه می گیرد. آنها با چالش های جدیدی روبرو خواهند شد و با صدها هیولا روبرو خواهند شد. لازمه کامل کردن سفر این است که با بیشترین سرعت ممکن بدوید و هیولاهایی را که در حال تعقیب هستند نابود کنید. این سیستم دستورالعمل های خاصی را برای شما ارائه می دهد تا واجد شرایط فعالیت باشید. هنگام اجرا، نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که باید با انواع زمین هایی که ما ارائه می دهیم آشنا باشید.

کاراکتر را با اقلام خاص تجهیز کنید

در طول مبارزات انتخاباتی، شگفتی های زیادی در راه است. بازی Undead Squad به راحتی به شما اجازه نمی دهد از شکار هیولاهای کوچک عبور کنید. آنها مجهز به هدهای فلزی هستند که به سختی شکسته می شوند، بنابراین برای از بین بردن آنها باید تجهیزات بیشتری داشته باشید. مجموعه اقلام کلید ارتقاء شماست. اسلحه های جدید با آسیب قابل توجه، انواع مهمات بیشتر با سرعت شلیک بالاتر از آنچه تصور می کنید و بسیاری شگفتی های دیگر اضافه خواهند شد.

آماده برای رویارویی با هیولای کوچک

نه تنها در تجهیز به فلزات که شکستن آنها دشوار است متوقف نمی شود، بلکه بازی Undead Squad وسایل نقلیه مختلفی را برای حرکت هیولاها ایجاد می کند. بازیکنان شاهد تصاویری از هیولاهایی هستند که از قایق، هواپیما و آویزان شدن از چترهای بزرگ در سطوح دشوارتر استفاده می کنند. آنها همچنین به شما آسیب می رسانند، اجازه ندهید برق تمام شود. هنگامی که هیولا می میرد، سکه ها ظاهر می شوند و آنها را جمع آوری می کنند تا آیتم های ویژه جدیدی خریداری کنند.

بازی Undead Squad

دانلود بازی Undead Squad مود دشه – بازی جوخه مردگان اندروید

.
اسکرین شات‌ها
قبل از دانلود بدانید
درصورتیکه نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM+ یا ADM را نصب کنید.
• برای دانلود، در باکس دانلود فایل‌ها به روی عبارت "دریافت با لینک مستقیم" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
• فایل‌های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل‌ها از حالت فشرده از نرم افزار RAR for Android و فایل منیجر ES File Explorer File Manager یا مشابه آن استفاده کنید.
• چنانچه در باکس دانلود عبارت دانلود دیتا مشاهده کردید می بایستی حتماً دیتا هم دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.
مطالب مشابه
ارسال نظر جدید

تذکرات بسیار مهم
  1. ایمیل شما فقط برای مدیر نمایش داده می شود، در نتیجه حتماً واقعی باشد.
  2. برای دریافت کمک اختصاصی از پشتیبان‌های سایت، از این قسمت تیکت ارسال نمایید.