خانه نشینی کرونایی ...
اسیا تک  محک
آخرین مطالب سایت
شبکه اجتماعی پاتوق
شبکه اجتماعی پاساژ

با شبکه اجتماعی و پیام‌رسان پاتوق، رفاقت کن و تو جمع باش، به اشتراک بذار و سرگرم شو، رقابت کن و مشهور شو!

Install Enter website
رزرو پست ثابت
.
رزرو پست ثابت
توضیحات و بررسی

دانلود Idle Champions of the Forgotten Realms v1.467 بازی قلمروهای فراموش شده اندروید

Idle Champions of the Forgotten Realms بازی قلمروهای فراموش شده اندروید

 

Idle Champions of the Forgotten Realms برای بازیکنانی با ماجراجویی های هیجان انگیز باز است. شما در رمان Forgotten Realms کنترل شخصیت های افسانه ای زیادی خواهید داشت.

ماجراجویی هیجان انگیز خود را در محیط های مختلف بازی Idle Champions of the Forgotten Realms آغاز کنید. با این بازی، شما شخصیت های مختلف رمان Forgotten Realms را کنترل خواهید کرد و می توانید بسیاری از شخصیت های دیگر را باز کنید. تعداد شخصیت‌هایی که در ماجراجویی‌ها دارید، متناسب با تلاش شما در نبردها است.
قهرمانان بیکار قلمروهای فراموش شده

قفل قهرمانان متعدد را با قدرت های فراتر از دسترس خود باز کنید

اگر می خواهید به سرعت وارد نبردهای شدید قهرمانان بیکار قلمروهای فراموش شده شوید، قهرمانان را جمع آوری کنید. آنها شخصیت هایی هستند که می توانید در طول ماجراجویی خود کنترل کنید و در بسیاری از نبردهای وحشتناک شرکت کنید. اینها می توانند شخصیت های مورد علاقه شما از سری Force Gray باشند. به خصوص اگر می خواهید شخصیت ها یا تجهیزات جدید بیشتری را باز کنید، در رویدادهای زمانی شرکت کنید. در آنجا، اگر برنده شوید، قفل بیشتری را باز خواهید کرد.

قدرت هر قهرمان را درک کنید و با یک استراتژی خوب بیایید

در بازی Idle Champions of the Forgotten Realms باید هر قهرمانی که برای ارتش خود جمع آوری می کنید، بر موقعیت و هر یک از نقاط قوت آنها مسلط شوید. به این ترتیب، یک استراتژی برای قرار دادن نیروهای هر موقعیت در نبرد مناسب ارائه دهید. از توانایی های ویژه هر قهرمان نهایت استفاده را ببرید زیرا این کلید ساده ترین پیروزی هاست. اگر پس از فکر کردن در مورد ترکیب هر سلاح برای قهرمانان، به ترکیبی قوی دست پیدا کنید، کمک خواهد کرد. تنها در این صورت است که شخصیت شما می تواند به پتانسیل کامل خود برسد.

کاوش در ابعاد مختلف در پادشاهی

فقط اگر ترکیب درستی بسازید و ترکیب کاملی از ترکیب قهرمان در نبردهای قهرمانان بیکار قلمروهای فراموش شده را ارائه دهید پیروز خواهید شد. فقط شما می توانید دشمن را شکست دهید. به طور خاص، در این بازی، شما می توانید در بسیاری از ابعاد مختلف در پادشاهی فراموش شده ماجراجویی کنید. این بخشی از تلاش شما برای کشف مکان های مخفی در جستجوی ماجراجویی است. چه کسی می داند، بازیکنان ممکن است سلاح های جدیدی دریافت کنند و اسرار تکان دهنده زیادی را یاد بگیرند.

 

بازی Idle Champions of the Forgotten Realms مود شده

دانلود بازی Idle Champions of the Forgotten Realms مود شده – بازی قلمرو فراموش شدگان اندروید

.
اسکرین شات‌ها
اطلاعات سازنده
سازنده: Codename Entertainment Inc.
تحلیل در گوگل پلی: Google Play
قبل از دانلود بدانید
درصورتیکه نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM+ یا ADM را نصب کنید.
• برای دانلود، در باکس دانلود فایل‌ها به روی عبارت "دریافت با لینک مستقیم" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
• فایل‌های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل‌ها از حالت فشرده از نرم افزار RAR for Android و فایل منیجر ES File Explorer File Manager یا مشابه آن استفاده کنید.
• چنانچه در باکس دانلود عبارت دانلود دیتا مشاهده کردید می بایستی حتماً دیتا هم دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.
مطالب مشابه
ارسال نظر جدید

تذکرات بسیار مهم
  1. ایمیل شما فقط برای مدیر نمایش داده می شود، در نتیجه حتماً واقعی باشد.
  2. برای دریافت کمک اختصاصی از پشتیبان‌های سایت، از این قسمت تیکت ارسال نمایید.