خانه نشینی کرونایی ...
اسیا تک  محک
آخرین مطالب سایت
شبکه اجتماعی پاتوق
شبکه اجتماعی پاساژ

با شبکه اجتماعی و پیام‌رسان پاتوق، رفاقت کن و تو جمع باش، به اشتراک بذار و سرگرم شو، رقابت کن و مشهور شو!

Install Enter website
رزرو پست ثابت
.
رزرو پست ثابت
توضیحات و بررسی

دانلود Galaxy Explorers v1.0.2 بازی کاوشگران کهکشان اندروید

Galaxy Explorers بازی کاوشگران کهکشان اندروید

 

بازیکنان در بازی Galaxy Explorers: Survival در موقعیتی قرار می‌گیرند که باید به تنهایی از یک سیاره بیگانه متخاصم فرار کنند. آنها باید این کار را با به کارگیری ترکیبی از دانش و توانایی خود برای زندگی در محیط های سخت انجام دهند.

اگر بازیکنان بتوانند این کار را انجام دهند، این هدف می تواند محقق شود. سفر در فضا که در کتاب ماجراهای فضایی به تفصیل شرح داده شده است، در بازی Galaxy Explorers مسئولیت رهبری یک تیم اکتشافی به شما واگذار شده است که اخیراً در قسمتی از کهکشان که قبلاً کشف یا اکتشاف نشده است سقوط کرده است. شما نمی دانید کجا هستید و خدمه شما متشکل از طردشدگان، متخصصان و سرکشان از سراسر کهکشان هستند. از آنجایی که شما اکنون کنترل را در دست دارید، این مسئولیت شماست که خدمه خود را بیابید، یک پایگاه خانگی بسازید، هر گونه تعمیر و نگهداری لازم را در سفینه فضایی خود انجام دهید و سپس آن را به سمت یک منطقه ناشناخته از فضا که هنوز بررسی نشده است هدایت کنید. آیا فکر می کنید که مهارت های لازم برای انجام موثر این کار دشوار را دارید؟

سفری جذاب در بازی Galaxy Explorers و در قلمروی بیگانه اتفاق می افتد که در هر لحظه مملو از زندگی و عمل است. از آنجا بیرون بروید و دنیا را تجربه کنید و وقتی برگشتید، مقداری لوازم همراه خود بیاورید که می توانید از آنها برای ساختن دژی برای خود استفاده کنید! شما باید با تصور چیزهای کاملاً جدید، آنچه را که آموخته‌اید در عمل پیاده کنید تا از آموخته‌های خود استفاده کنید، و باید این کار را در اسرع وقت انجام دهید. بهره وری خود را افزایش دهید و به طور همزمان دامنه تجربه خود را گسترش دهید. نجات دهید و با خدمه خود آشنا شوید، گروهی از افراد رنگارنگ که قفل محتوای اضافی بازی را برای شما باز می‌کنند تا در طول بازی از آن استفاده کنید. شما باید خرابه‌های بیگانه‌ای را که در سطح سیاره‌ای که به‌تازگی در آن تصادف کرده‌اید، پخش شده‌اند، مطالعه کنید. تعدادی از آنها وجود دارد.

 

بازی Galaxy Explorers هک شده

دانلود بازی Galaxy Explorers مود شده – بازی کاوشگران کهکشان اندروید

.
اسکرین شات‌ها
اطلاعات سازنده
سازنده: Lizard Research
تحلیل در گوگل پلی: Google Play
قبل از دانلود بدانید
درصورتیکه نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM+ یا ADM را نصب کنید.
• برای دانلود، در باکس دانلود فایل‌ها به روی عبارت "دریافت با لینک مستقیم" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
• فایل‌های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل‌ها از حالت فشرده از نرم افزار RAR for Android و فایل منیجر ES File Explorer File Manager یا مشابه آن استفاده کنید.
• چنانچه در باکس دانلود عبارت دانلود دیتا مشاهده کردید می بایستی حتماً دیتا هم دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.
مطالب مشابه
ارسال نظر جدید

تذکرات بسیار مهم
  1. ایمیل شما فقط برای مدیر نمایش داده می شود، در نتیجه حتماً واقعی باشد.
  2. برای دریافت کمک اختصاصی از پشتیبان‌های سایت، از این قسمت تیکت ارسال نمایید.