خانه نشینی کرونایی ...
اسیا تک  محک
آخرین مطالب سایت
شبکه اجتماعی پاتوق
شبکه اجتماعی پاساژ

با شبکه اجتماعی و پیام‌رسان پاتوق، رفاقت کن و تو جمع باش، به اشتراک بذار و سرگرم شو، رقابت کن و مشهور شو!

Install Enter website
رزرو پست ثابت
.
رزرو پست ثابت
توضیحات و بررسی

دانلود Convenience Stories v1.1.8 بازی داستان های آسوده اندروید

Convenience Stories بازی داستان های آسوده اندروید

 

Convenience Stories بازیکنان را مسئول مدیریت تمام عملیات فروشگاه رفاه می‌کند زیرا می‌توانند به راحتی محصولات جدید اضافه کنند و کارمندان بیشتری را استخدام کنند.

بازی Convenience Stories یک بازی مدیریتی است که در آن بازیکنان صاحب یک فروشگاه رفاه می شوند و راه هایی برای جذب مشتریان بیشتری برای خرید پیدا می کنند. تعداد محصولاتی که می توانید بفروشید می تواند در طول زمان با کشف یا اضافه کردن وسایل افزایش یابد. در عین حال، فعالیت های تعاونی را نباید از دست داد و به کارکنانی نیاز دارید که به شما در اداره فروشگاه کمک کنند.

یک فروشگاه رفاه را با دقت مدیریت کنید

در داستان‌های راحت، بازیکن به فروشگاهی برده می‌شود که در آنجا بازیکن می‌تواند با عابران کالا مبادله کند تا پول زیادی به دست آورد. در عین حال، به پیچیدگی راه اندازی این فروشگاه رفاهی نیز پی می برید زیرا باید از عوامل مختلفی مانند وسایل، کارمندان، روابط تجاری و بسیاری موارد دیگر مراقبت کنید. بنابراین بازیکنان می توانند از قضاوت خود برای ایجاد جهت گیری درست استفاده کنند.

برای جذب مشتریان، محصولات جدید را اضافه کنید

یکی از عواملی که به فعال ماندن فروشگاه رفاه در بازی Convenience Stories کمک می کند، تعداد وسایلی است که دارید. وقتی وسایل جدیدی وجود دارد سعی می کنید نفوذ فروشگاه را گسترش دهید و البته آنها به شما کمک می کنند چیزهای بیشتری بفروشید و درآمد بیشتری کسب کنید. در عین حال، در غرفه، می توانید غذاهای تازه کشف شده را نیز بفروشید و بدون شک می توانید تأثیر محصولات جدید را پیدا کنید.

 

شخصیت ها را برای مدیریت فروشگاه استخدام کنید

در بازی Convenience Stories شما تمام عملیات فروشگاه رفاه را کنترل می‌کنید و کارمندانی که استخدام می‌کنید کارها را به خوبی پیش می‌برند. شما به طور خودکار پول زیادی را پشت سر هم دریافت خواهید کرد، و البته، باید مطمئن شوید که در هر شیفت کاری یک کارمند وجود دارد. زمانی که نمی توانید فروشگاه را خالی بگذارید برای بازیکنان ضروری و کاربردی است و به راحتی می توانید تعداد کارمندان را افزایش دهید.

 

بازی Convenience Stories بینهایت

دانلود بازی Convenience Stories مود شده

 

 

 

.
اسکرین شات‌ها
اطلاعات سازنده
سازنده: Kairosoft
تحلیل در گوگل پلی: Google Play
سایر محصولات این سازنده
قبل از دانلود بدانید
درصورتیکه نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM+ یا ADM را نصب کنید.
• برای دانلود، در باکس دانلود فایل‌ها به روی عبارت "دریافت با لینک مستقیم" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
• فایل‌های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل‌ها از حالت فشرده از نرم افزار RAR for Android و فایل منیجر ES File Explorer File Manager یا مشابه آن استفاده کنید.
• چنانچه در باکس دانلود عبارت دانلود دیتا مشاهده کردید می بایستی حتماً دیتا هم دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.
مطالب مشابه
ارسال نظر جدید

تذکرات بسیار مهم
  1. ایمیل شما فقط برای مدیر نمایش داده می شود، در نتیجه حتماً واقعی باشد.
  2. برای دریافت کمک اختصاصی از پشتیبان‌های سایت، از این قسمت تیکت ارسال نمایید.