خانه نشینی کرونایی ...
اسیا تک  محک
آخرین مطالب سایت
شبکه اجتماعی پاتوق
شبکه اجتماعی پاساژ

با شبکه اجتماعی و پیام‌رسان پاتوق، رفاقت کن و تو جمع باش، به اشتراک بذار و سرگرم شو، رقابت کن و مشهور شو!

Install Enter website
رزرو پست ثابت
.
رزرو پست ثابت
توضیحات و بررسی

دانلود Champions of Avan v1.1.9 بازی قهرمانان آوان اندروید

Champions of Avan بازی قهرمانان آوان اندروید

 

Champions of Avan افق جدیدی از ژانر RPG است که شامل خطرات و چالش های بی شماری برای بازیکنان است که می توانند با قهرمانان قابل اعتماد و قدرتمند بر آن غلبه کنند. آنها همچنین می توانند برای خود پادشاهی بسازند و دنیای وسیعی را برای جمع آوری گنج ها، متحدان و امکانات جدید کشف کنند.

Champions of Avan یک بازی RPG بیکار با فاکتورهای پیشرفته و جدید است تا بازیکنان بتوانند در حین ساختن یک پادشاهی قدرتمند، دنیایی وسیع را کشف کنند. همچنین از سبک فانتزی قرون وسطایی به عنوان موضوع اصلی در توسعه جهان و بسیاری از عناصر منحصر به فرد برای تنوع بخشیدن به جهان استفاده می کند. بنابراین، بازیکنان حتی از مکانیک های جدید عامل بیکار لذت خواهند برد، زیرا در سراسر قاره برای ساختن پادشاهی رویاهای خود مبارزه می کنند.

گیم پلی جذاب و بیکار با عوامل تکانشی

بازی Champions of Avan از گیم پلی غیرفعال به عنوان هسته اصلی استفاده می کند و به بازیکنان کمک می کند پیشرفت کنند یا هر جنگی را فتح کنند. با این حال، دارای پتانسیل های منحصر به فرد و جدیدی برای افراد است که گزینه های بیشتری در هنگام ساخت جوخه های جداگانه یا ویژگی های رزمی داشته باشند. به‌راحتی، پیشرفت در مبارزه با گذشت زمان افزایش می‌یابد و پتانسیل‌های قدرتمند و خلاقانه زیادی را برای بازیکنان در طول سفر باز می‌کند.

نقشه های به خوبی توسعه یافته با مضمون قرون وسطی

دنیای بازی بسیار وسیع است، با خطرات و مکان‌های هیجان‌انگیزی که بازیکنان می‌توانند رمز و راز پشت خود را کشف یا آشکار کنند. سطح یا سرعت نبرد آنها پیشرفت اکتشاف بازیکنان را محدود می کند و آنها را به جای باز کردن سریع مکان های جدید، روی کشف همه چیز در هر منطقه متمرکز می کند. ویژگی های هر مکان کاملاً تصادفی است، از جمله دشمنان بالقوه یا خطرات با پاداش یا تجهیزات افسانه ای از افسانه ها.

دانلود Champions of Avan

دانلود بازی Champions of Avan مود – بازی قهرمانان اوان اندروید

.
قبل از دانلود بدانید
درصورتیکه نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM+ یا ADM را نصب کنید.
• برای دانلود، در باکس دانلود فایل‌ها به روی عبارت "دریافت با لینک مستقیم" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
• فایل‌های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل‌ها از حالت فشرده از نرم افزار RAR for Android و فایل منیجر ES File Explorer File Manager یا مشابه آن استفاده کنید.
• چنانچه در باکس دانلود عبارت دانلود دیتا مشاهده کردید می بایستی حتماً دیتا هم دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.
مطالب مشابه
ارسال نظر جدید

تذکرات بسیار مهم
  1. ایمیل شما فقط برای مدیر نمایش داده می شود، در نتیجه حتماً واقعی باشد.
  2. برای دریافت کمک اختصاصی از پشتیبان‌های سایت، از این قسمت تیکت ارسال نمایید.