خانه نشینی کرونایی ...
اسیا تک  محک
آخرین مطالب سایت
شبکه اجتماعی پاتوق
شبکه اجتماعی پاساژ

با شبکه اجتماعی و پیام‌رسان پاتوق، رفاقت کن و تو جمع باش، به اشتراک بذار و سرگرم شو، رقابت کن و مشهور شو!

Install Enter website
رزرو پست ثابت
.
رزرو پست ثابت
توضیحات و بررسی

دانلود Justice Rivals 3 v1.093 بازی رقیبان عدالت 3 اندروید

Justice Rivals 3 بازی رقیبان عدالت 3 اندروید

 

Justice Rivals 3 به نبردها و رقابت های بی پایان بین پلیس ها و دزدان ادامه می دهد، زیرا دارای محتوای جدید، نقشه ها و عناصر جذاب است تا همه را به طور آشفته با چند نفره آنلاین سرگرم کند.

بازی Justice Rivals 3 به صورت چندنفره آنلاین همراه با دوستان، نگاهی تازه به ژانر اکشن یا ماجراجویی RPG جهان باز به همه می دهد. چشمگیرترین ویژگی تقسیم تیم است و بازیکن می تواند بین پیوستن به پلیس یا سارقین و تکمیل ماموریت های تعیین شده یکی را انتخاب کند. علاوه بر این، آنها می توانند هر کاری را که دوست دارند انجام دهند و در دنیای خصوصی خود غوطه ور شوند تا بهترین تجربه را هنگام انجام ماموریت های خطرناک داشته باشند.

گیم پلی هیجان انگیز و اکشن همراه با تعقیب و گریز شدید

گیم پلی بازی Justice Rivals 3 ساده اما پیچیده است. یعنی پلیس ها باید همیشه سارقین را بگیرند یا از انجام ماموریت هایشان جلوگیری کنند. با این حال، نقشه یا جهان بزرگترین مانع در هنگام استفاده از محیط است که تا حد زیادی بر انجام وظایف محول شده تأثیر می گذارد. به همین دلیل، سرعت و هیجان گیم‌پلی به مرور زمان افزایش می‌یابد و همیشه بدون توجه به اینکه بازیکن در کدام تیم است، با طراوت‌ترین و هیجان‌انگیزترین تجربه را ایجاد می‌کند.

به عنوان پلیس از پول دفاع کنید و مقصران را دستگیر کنید

اگر بازیکن حزب پلیس را انتخاب کند، وظیفه او استفاده از تجهیزات یا سلاح ها برای رفتن به عمق بانک ها و کشتن سارقین است. هر فرآیندی مراحل مختلفی را طی می کند و اغلب با مقاومت شدید دشمن و تجهیزات مدرن دفاعی مواجه می شود. با این وجود، سرگرمی، پتانسیل و سایر عناصر گیم پلی برای پلیس ها طراوت و شدید است و محیطی استثنایی برای غوطه ور شدن با دوستان ایجاد می کند.

موفق به سرقت به عنوان یک دزد شوید تا پول فوق العاده ای به دست آورید

منبع اصلی درآمد بازیکنان در بازی Justice Rivals 3 بیشتر از دزدی های موفقیت آمیز آنها در بانک های بزرگ و بازدارندگی شدید پلیس ها ناشی می شود. روند سرقت از بانک پیچیده است، زیرا آنها باید خزانه ها را بشکنند و در عین حال از ورود پلیس به داخل جلوگیری کنند. علاوه بر این، سارقان گزینه‌های بیشتری برای تعامل با محیط خواهند داشت، مانند گذاشتن تله، استفاده از گروگان‌ها، و داشتن مقاومت بالاتر برای غلبه بر همه چالش‌ها و فرار موفق با پول.

دانلود بازی Justice Rivals 3

دانلود بازی Justice Rivals 3 مود شده – بازی جاستیک ریوالز 3 اندروید

.
قبل از دانلود بدانید
درصورتیکه نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM+ یا ADM را نصب کنید.
• برای دانلود، در باکس دانلود فایل‌ها به روی عبارت "دریافت با لینک مستقیم" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
• فایل‌های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل‌ها از حالت فشرده از نرم افزار RAR for Android و فایل منیجر ES File Explorer File Manager یا مشابه آن استفاده کنید.
• چنانچه در باکس دانلود عبارت دانلود دیتا مشاهده کردید می بایستی حتماً دیتا هم دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.
مطالب مشابه
ارسال نظر جدید

تذکرات بسیار مهم
  1. ایمیل شما فقط برای مدیر نمایش داده می شود، در نتیجه حتماً واقعی باشد.
  2. برای دریافت کمک اختصاصی از پشتیبان‌های سایت، از این قسمت تیکت ارسال نمایید.