خانه نشینی کرونایی ...
اسیا تک  محک
آخرین مطالب سایت
شبکه اجتماعی پاتوق
شبکه اجتماعی پاساژ

با شبکه اجتماعی و پیام‌رسان پاتوق، رفاقت کن و تو جمع باش، به اشتراک بذار و سرگرم شو، رقابت کن و مشهور شو!

Install Enter website
رزرو پست ثابت
.
رزرو پست ثابت
توضیحات و بررسی

دانلود Scuffle Officer v2.0.5 بازی افسر دستگیری اندروید

Scuffle Officer بازی افسر دستگیری اندروید

 

Scuffle Officer یک بازی کارتی اندروید است که در آن باید نیروی افسر خود را افزایش دهید و در مبارزه شرکت کنید.

در دوران پر هرج و مرج سه پادشاهی، قهرمانان به نیروها پیوستند. ژنرال گوان یو 100 دشمن، 5 مرحله و 6 ژنرال را از بین خواهد برد. شما همچنین می توانید رد پای لو بو را دنبال کنید و با دیائو چان و پنج ژنرال شکست ناپذیر از مردگان بازگردید. شما می توانید از بین تعداد زیادی قهرمان انتخاب کنید. آیا می خواهید مهارت های رزمی شما در سراسر جهان شناخته شود؟

ژنرال های احتمالی زیادی در بازی Scuffle Officer برای انتخاب وجود دارد و ژنرال های SSR مشتاق هستند که برای شما کار کنند. ما ژنرال هایی مانند لو بی، گوان یو، ژانگ فی، ژائو یون، کائو کائو و دونگ ژوئو را آماده پیوستن به SSR تحت فرمان شما داریم. حتی یک سرباز ناشناس که به خوبی آماده بود می توانست لو بو سانینگ را شکست دهد. سه ارتش اصلی وی، شو و وو و همچنین مقامات دولتی و ژنرال ها همگی دور هم جمع شده بودند تا منتظر مالک باشند. شهرت ووهون بی بدیل است. او ژنرال های باهوش را انتخاب می کند و ارتش قدرتمندی را تشکیل می دهد.

با اصلاح اکسیر، افزایش مریدین ستاره های زندگی و ساخت سلاح های جادویی منحصر به فرد، می توانید قوی ترین نیروی جنگی را بسازید، ویژگی های شخصیت خود را رشد دهید، بهترین در جهان شوید و به هدف سه پادشاهی خود برسید. به زودی باید با تهاجم بربرهای جنوبی، پاکسازی ژنرال ها، Tongquetai، Hulaoguan و چندین کلون مقابله کنید. گرفتن تاج و تخت شما را به قدرتمندترین فرد در سه پادشاهی تبدیل می کند. ایده یک سیستم نبرد که به تنهایی در پس‌زمینه فیلم‌ها و بازی‌های ویدیویی می‌جنگد، غیرممکن نیست. راه های مختلفی برای بالا رفتن افسر در بازی وجود دارد. اگر شهری را تصاحب کنید، ممکن است بتوانید مالیات بگیرید. هر افسر ممکن است مجموعه متفاوتی از مهارت ها را کسب کند. انواع مختلف افسران پلیس به آموزش های متفاوتی نیاز دارند.

دانلود بازی Scuffle Officer مود شده

دانلود بازی Scuffle Officer مود شده – بازی افسر دستگیری اندروید

.
قبل از دانلود بدانید
درصورتیکه نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM+ یا ADM را نصب کنید.
• برای دانلود، در باکس دانلود فایل‌ها به روی عبارت "دریافت با لینک مستقیم" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
• فایل‌های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل‌ها از حالت فشرده از نرم افزار RAR for Android و فایل منیجر ES File Explorer File Manager یا مشابه آن استفاده کنید.
• چنانچه در باکس دانلود عبارت دانلود دیتا مشاهده کردید می بایستی حتماً دیتا هم دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.
مطالب مشابه
ارسال نظر جدید

تذکرات بسیار مهم
  1. ایمیل شما فقط برای مدیر نمایش داده می شود، در نتیجه حتماً واقعی باشد.
  2. برای دریافت کمک اختصاصی از پشتیبان‌های سایت، از این قسمت تیکت ارسال نمایید.