خانه نشینی کرونایی ...
اسیا تک  محک
آخرین مطالب سایت
شبکه اجتماعی پاتوق
شبکه اجتماعی پاساژ

با شبکه اجتماعی و پیام‌رسان پاتوق، رفاقت کن و تو جمع باش، به اشتراک بذار و سرگرم شو، رقابت کن و مشهور شو!

Install Enter website
رزرو پست ثابت
.
رزرو پست ثابت
توضیحات و بررسی

دانلود Nightmares: Creepy Tap Tycoon v0.0.6.1 بازی کابوس ها اندروید

Nightmares: Creepy Tap Tycoon بازی کابوس ها اندروید

 

Nightmares: Creepy Tap Tycoon یک بازی شبیه سازی است که در آن باید کابوس ها را به دنیا بفرستید. یک RPG کلیکی تاریک و ترسناک که در آن پادشاه شب می شوید و ترس ایجاد می کنید.

بازی Nightmares: Creepy Tap Tycoon یک RPG کلیکی گوتیک است که سعی می کند با کابوس بر جهان حکومت کند. پادشاه شب شو و بی خوابی را به تمام دنیا بیاور تا کسی نخوابد! این اثری مقاومت ناپذیر با فضایی زیبا و در عین حال گوتیک و حسی از بی اخلاقی است که در کنار شر قرار دارد. جهان را در یک کابوس با یک سری بازدید قفل کنید!

برای ترس ضربه بزنید، برای کابوس ضربه بزنید

این دنیا ممکن است مثل یک کابوس باشد. بیایید با نشان دادن یک کابوس با رگبار ضربه، دل مردم را به زمین بیاندازیم. به هر شهرنشین کابوس القا کنید و آنها را از شهر بیرون کنید! شما می توانید ارواح، دلقک ها و عروسک های شیطانی را احضار کنید که برای مدت معینی به مهارت تبدیل می شوند و آسیب زیادی وارد می کنند. مهارت ها و کابوس ها را می توان در سبک RPG افزایش داد.

شخصیت های گوتیک و زیبا

تصاویر در اینترفیس نیز جوی هستند. یک شخصیت شینیگامی که یادآور “کابوس کوچک” است. و شیار وهم‌آور و در عین حال پاپ که در سرتاسر آن حرکت می‌کند، لمس خوبی است. در بازی کلیکر که با ضربه زدن های مکرر به مبارزه می پردازید، این یک عنصر منحصر به فرد بود که ساکنان گاهی اوقات خواب خوبی می بینند و قدرت بدنی خود را بازیابی می کنند. مهم این است که از کجا حمله می کنید.

 

تجهیزات و مهارت های خود را مانند یک بازی RPG تقویت کنید

خرید تجهیزات خوب و ناامیدی. شما نمی توانید برنده شوید مگر اینکه به تدریج هیولاها و تجهیزاتی را که احضار می کنید تقویت کنید. از همان ابتدا همه بدون تردید کابوس را تحمل می کنند. حمله نمی کند، اما سرسخت است. اگرچه از زبان ژاپنی پشتیبانی نمی کند، اما سیستم بازی ساده است، بنابراین می توانید بدون تردید ادامه دهید. فقط مراقب عنصر صورتحساب باشید.

به هر حال، اول از همه، این یک سری موفقیت است. و بیایید داستان را ادامه دهیم. اگر این کار را انجام دهید، مهارت ها را به خاطر خواهید آورد. برخی از ساکنان گهگاه پس از دیدن یک خواب خوب، قدرت بدنی خود را بازیابی می کنند. برای چنین افرادی، روی حباب گفتار ضربه بزنید تا بهبودی متوقف شود.

.
قبل از دانلود بدانید
درصورتیکه نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM+ یا ADM را نصب کنید.
• برای دانلود، در باکس دانلود فایل‌ها به روی عبارت "دریافت با لینک مستقیم" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
• فایل‌های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل‌ها از حالت فشرده از نرم افزار RAR for Android و فایل منیجر ES File Explorer File Manager یا مشابه آن استفاده کنید.
• چنانچه در باکس دانلود عبارت دانلود دیتا مشاهده کردید می بایستی حتماً دیتا هم دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.
مطالب مشابه
ارسال نظر جدید

تذکرات بسیار مهم
  1. ایمیل شما فقط برای مدیر نمایش داده می شود، در نتیجه حتماً واقعی باشد.
  2. برای دریافت کمک اختصاصی از پشتیبان‌های سایت، از این قسمت تیکت ارسال نمایید.