خانه نشینی کرونایی ...
اسیا تک  محک
آخرین مطالب سایت
شبکه اجتماعی پاتوق
شبکه اجتماعی پاساژ

با شبکه اجتماعی و پیام‌رسان پاتوق، رفاقت کن و تو جمع باش، به اشتراک بذار و سرگرم شو، رقابت کن و مشهور شو!

Install Enter website
رزرو پست ثابت
.
رزرو پست ثابت
توضیحات و بررسی

دانلود What The Fight v1.6.1 بازی چه مبارزه ای اندروید

What The Fight بازی چه مبارزه ای اندروید

 

What The Fight رویارویی بین دو بازیکن با قوانین ساده است زیرا شما از تمام قدرت و آیتم های موجود برای حذف حریف استفاده می کنید. ما یک حلقه معلق ایجاد کرده‌ایم که هنگام ضربه زدن به حریفان برای شما مفید است.

آنچه بازی What The Fight دارد پر از عناصری مانند طنز، سرگرمی و بسیاری از موقعیت های منحصر به فرد است. در هر مورد مختلف، بازیکن با استفاده از هر آیتم در زمین به چالش ارائه شده پاسخ خواهد داد. هر دور به عنوان یک سطح محاسبه می شود. برای به چالش کشیدن خود در محتوای چالش برانگیز باید از سطح سطحی عبور کنید. علاوه بر این، ایجاد یک شخصیت ساده که با رنگ متمایز می شود نیز به شما کمک می کند تا در مورد این بازی هیجان زده شوید.

در راندها مبارزه کنید و سطوح را پاس کنید

راندهای بازی What The Fight بر اساس اصل Ragdoll ایجاد می‌شوند، هر مسابقه برگزار و پایان به‌عنوان دور محاسبه می‌شود. در اینجا، شما با هر حریفی روبرو خواهید شد، از روش های خود برای شکست دادن آنها استفاده کنید. هر دور دارای مشکلات خاصی است. با این حال، ابتدا با یک فعالیت ساده به چالش کشیده خواهید شد. با کسب امتیاز تجربه بیشتر، بازیکنان به سطوح سخت تری به چالش کشیده می شوند، مشروط بر اینکه با حریفان خطرناک روبرو شوند.

قوانین ساده، اقدام سریع

انعطاف‌پذیری چالش‌ها در بازی What The Fight زمانی که بازیکنان باید درس‌های مفصلی در مورد قوانین بازی دریافت کنند، مشکل ایجاد می‌کند. بازیکنان باید روش صحیحی را دنبال کنند تا حریفان خود را از زمین خارج کنند و باعث سقوط آنها شود تا به عنوان یک برد حساب شود. وقتی موفق شدید، سیستم یک سری آتش بازی های انفجاری ایجاد می کند. این ابتدایی ترین علامت برای شما خواهد بود که پیروزی خود را بدانید. همچنین، اگر به اندازه کافی بدشانسی می آید که شکست بخورید، دوباره در یک نوبت جدید تلاش کنید.

راهنمای نصب بازی :

  • فایل نصبی Apk را نصب کنید.
  • بازی را اجرا کنید.

توجه :

  • طراحان، بازی را به افراد بالای 3 سال توصیه کرده اند.
دانلود بازی What The Fight با پول بی نهایت

دانلود بازی What The Fight مود

.
قبل از دانلود بدانید
درصورتیکه نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM+ یا ADM را نصب کنید.
• برای دانلود، در باکس دانلود فایل‌ها به روی عبارت "دریافت با لینک مستقیم" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
• فایل‌های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل‌ها از حالت فشرده از نرم افزار RAR for Android و فایل منیجر ES File Explorer File Manager یا مشابه آن استفاده کنید.
• چنانچه در باکس دانلود عبارت دانلود دیتا مشاهده کردید می بایستی حتماً دیتا هم دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.
مطالب مشابه
ارسال نظر جدید

تذکرات بسیار مهم
  1. ایمیل شما فقط برای مدیر نمایش داده می شود، در نتیجه حتماً واقعی باشد.
  2. برای دریافت کمک اختصاصی از پشتیبان‌های سایت، از این قسمت تیکت ارسال نمایید.