خانه نشینی کرونایی ...
اسیا تک  محک
آخرین مطالب سایت
شبکه اجتماعی پاتوق
شبکه اجتماعی پاساژ

با شبکه اجتماعی و پیام‌رسان پاتوق، رفاقت کن و تو جمع باش، به اشتراک بذار و سرگرم شو، رقابت کن و مشهور شو!

Install Enter website
رزرو پست ثابت
.
رزرو پست ثابت
توضیحات و بررسی

دانلود Happy Clinic v4.1.2 بازی کلینیک شاد اندروید

Happy Clinic بازی کلینیک شاد اندروید

 

آیا می خواهید به عنوان یک پرستار یا پزشک کار کنید؟ بازی Happy Clinic بهترین ویترین را از چگونگی به چالش کشیدن یک بیمارستان به شما می دهد. چالش های شبیه سازی شده ای را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از آنها برای آماده سازی خود برای موقعیت های واقعی زندگی استفاده کنید. با هر چالشی، در مورد پرستاری و نحوه رسیدگی به موقعیت های مختلف بیشتر خواهید آموخت.

بیمارستان خود را اجرا کنید

بازی Happy Clinic یک بازی اندرویدی است که به بازیکنان اجازه می دهد بیمارستان های خود را مدیریت کنند. شما پزشکان و کارکنان خود را استخدام می کنید، امکانات خود را ارتقا می دهید و با فروش دارو و تجهیزات به بیماران درآمد کسب می کنید. این به شما بستگی دارد که بیمارستان شما چقدر کارآمد شود!

درمان بیماری های ناخوشایند

برای جذب بیماران به بهترین بیمارستان شهر نیاز دارید. هیچ راهی بهتر از ارائه درمانی به مردم برای ایجاد احساس راحتی وجود ندارد. در بازی هپی کلینیک ، بازیکنان می توانند این کار را انجام دهند! آنها به دارو و درمان از سرماخوردگی معمولی گرفته تا سرطان دسترسی خواهند داشت. ما در مورد خلاص شدن از شر شایع ترین بیماری ها صحبت می کنیم – منظورمان را می دانید: سرفه و عطسه همه جا وجود دارد! با بازی کلینیک شاد در جیب خود، می توانید آن چیزهای بد را قبل از اینکه حتی در سیستم بیمارتان ریشه دوانند، درمان کنید!

بهترین پزشکان را در بازی Happy Clinic استخدام کنید

استخدام پزشک مناسب کلید راه اندازی یک کلینیک موفق است. این فقط بیماران شما نیستند که تحت تأثیر عملکرد آنها قرار می گیرند – اگر آنها کار عالی انجام دهند، شما نیز سود خواهید برد! هرچه از محل کار خود راضی تر باشند، از آمدن روزانه خوشحال تر خواهند شد. هنگامی که پزشکان جدید را استخدام می کنید، مطمئن شوید که قبل از استخدام آنها، مدارک و صلاحیت های آنها را به دقت بررسی کرده اید. آنها نه تنها باید معدل عالی از دانشکده های پزشکی عالی داشته باشند، بلکه باید سال ها تجربه در درمان انواع بیماری ها و شرایط داشته باشند. سعی کنید کسانی را انتخاب کنید که قبلاً در بیمارستان ها یا کلینیک ها کار کرده اند – این به آنها دانش عملی بیشتری در مورد مدیریت فوریت های پزشکی و مراقبت از بیمار می دهد تا کسی که این تجربیات را نداشته است.

راهنمای نصب بازی :

  • فایل نصبی Apk را نصب کنید.
  • بازی را اجرا کنید.

توجه :

  • طراحان، بازی را به افراد بالای 3 سال توصیه کرده اند.
دانلود Happy Clinic

دانلود بازی Happy Clinic مود شده – بازی هپی کلینیک اندروید

.
قبل از دانلود بدانید
درصورتیکه نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM+ یا ADM را نصب کنید.
• برای دانلود، در باکس دانلود فایل‌ها به روی عبارت "دریافت با لینک مستقیم" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
• فایل‌های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل‌ها از حالت فشرده از نرم افزار RAR for Android و فایل منیجر ES File Explorer File Manager یا مشابه آن استفاده کنید.
• چنانچه در باکس دانلود عبارت دانلود دیتا مشاهده کردید می بایستی حتماً دیتا هم دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.
مطالب مشابه
ارسال نظر جدید

تذکرات بسیار مهم
  1. ایمیل شما فقط برای مدیر نمایش داده می شود، در نتیجه حتماً واقعی باشد.
  2. برای دریافت کمک اختصاصی از پشتیبان‌های سایت، از این قسمت تیکت ارسال نمایید.