خانه نشینی کرونایی ...
اسیا تک  محک
آخرین مطالب سایت
شبکه اجتماعی پاتوق
شبکه اجتماعی پاساژ

با شبکه اجتماعی و پیام‌رسان پاتوق، رفاقت کن و تو جمع باش، به اشتراک بذار و سرگرم شو، رقابت کن و مشهور شو!

Install Enter website
رزرو پست ثابت
.
رزرو پست ثابت
توضیحات و بررسی

دانلود Trailer Park Boys Greasy Money 1.27.2 بازی پسران پارک تریلر اندروید

Trailer Park Boys Greasy Money بازی پسران پارک تریلر اندروید

 

Trailer Park Boys Greasy Money بازی رسمی برای برنامه تلویزیونی Trailer Park Boys است.

 

بررسی بازی Trailer Park Boys Greasy Money

شما نمی‌خواهید فرصت کسب درآمد بیشتر در بازی‌های کلیکی بی‌حرکت را با بچه‌های پارک تریلر دیگر از دست بدهید! شما می توانید کسب و کار خود را ارتقا دهید و به سرعت درآمد کسب کنید تا تبدیل به یک سرمایه دار بیکار شوید! با ضربه زدن به بازی رسمی پسران پارک تریلر می توانید درآمد کسب کنید!

شما یک سرمایه دار در Trailer Park خواهید شد و مشاغل پارک تریلر را مدیریت خواهید کرد. می‌توانید کارت‌ها را جمع‌آوری کنید و با پول نقد سطح خود را ارتقا دهید. شما یک بازی تجاری رایگان دریافت می کنید! نگران کار سخت نباشید، می توانید مقداری پول نقد به دست آورید!

پول نقد و نوشیدنی عناصر کلیدی برای برنده شدن در چالش های پارک تریلر هستند. شما می توانید با باز کردن صندوق عقب و جمع آوری جوایز برنده جایزه شوید. اما پلیس ها شما را از نزدیک زیر نظر خواهند داشت! با زدن سریع نوار، می‌توانید به یک سرمایه‌دار تجارت بی‌کار در پارک تریلر تبدیل شوید!

با دوستان بازی کنید و ضربه بزنید

از بازی کلیکی Trailer Park Boys لذت ببرید! می‌توانید در حین بازی ضربه بزنید، پول درآورید و ضرب کنید. شما می توانید به همه نشان دهید که رئیس ثروتمند سرمایه دار کیست. رویدادهای چند نفره مانند کشتی تریلر پارک یا پارک تریلر زامبی در دسترس هستند!

بازی های بیکار

شخصیت‌های نمایش تلویزیونی بازی پسران پارک تریلر مشخص شده‌اند. در این ماجراجویی بیکار از داستان های سرگرم کننده، ماجراجویی و بازی های جدید لذت ببرید! وقت آن است که کلیدهای کسب درآمد را بزنید.

نبرد در رویدادها

آیا فکر می کنید می توانید پارک تریلر خود را به آخرالزمان زامبی هدایت کنید؟ یا برنده مسابقات غنچه کشتی؟ از سرگرمی و سایر رویدادهای سرگرم کننده که در زمان محدود هستند، لذت ببرید. داستان‌هایی مانند آکادمی پلیس ردنک یا پارک تریلر زامبی را کاوش کنید.

برای ساختن یک کسب و کار ضربه بزنید پول کثیف به دست آورید

می توانید برای کسب درآمد و ایجاد کسب و کار با ساکنان Sunnyvales redneck ضربه بزنید. برای ایجاد مشاغلی مانند ودکای گاز مصرفی Rickys یا فروشگاه راحتی در پارک تریلر ضربه بزنید. ضربه بزنید و جک پات را برنده شوید تا به یک کارآفرین غنی از پول های کثیف تبدیل شوید!

راهنمای نصب بازی :

  • فایل نصبی Apk را نصب کنید.
  • بازی را اجرا کنید.

توجه :

  • طراحان، بازی را به افراد بالای 16 سال توصیه کرده اند.
دانلود بازی Trailer Park Boys Greasy Money

دانلود بازی Trailer Park Boys Greasy Money مود – بازی تریلر پارک بویز اندروید

.
قبل از دانلود بدانید
درصورتیکه نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM+ یا ADM را نصب کنید.
• برای دانلود، در باکس دانلود فایل‌ها به روی عبارت "دریافت با لینک مستقیم" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
• فایل‌های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل‌ها از حالت فشرده از نرم افزار RAR for Android و فایل منیجر ES File Explorer File Manager یا مشابه آن استفاده کنید.
• چنانچه در باکس دانلود عبارت دانلود دیتا مشاهده کردید می بایستی حتماً دیتا هم دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.
مطالب مشابه
ارسال نظر جدید

تذکرات بسیار مهم
  1. ایمیل شما فقط برای مدیر نمایش داده می شود، در نتیجه حتماً واقعی باشد.
  2. برای دریافت کمک اختصاصی از پشتیبان‌های سایت، از این قسمت تیکت ارسال نمایید.