خانه نشینی کرونایی ...
اسیا تک  محک
آخرین مطالب سایت
شبکه اجتماعی پاتوق
شبکه اجتماعی پاساژ

با شبکه اجتماعی و پیام‌رسان پاتوق، رفاقت کن و تو جمع باش، به اشتراک بذار و سرگرم شو، رقابت کن و مشهور شو!

Install Enter website
رزرو پست ثابت
.
رزرو پست ثابت
توضیحات و بررسی

دانلود Office Fever v6.0.5 بازی تب اداره اندروید

Office Fever بازی تب اداره اندروید

 

Office Fever یک بازی در مورد ساختن شرکت خود از پایه است. کارمندان بیشتری استخدام کنید، فروش را افزایش دهید و کسب و کار خود را با موفقیت گسترش دهید.

اگر تا به حال رویای ایجاد شرکت یا کسب و کار خود را داشته اید، اما به دلیل مسائل مالی و مشکلات دیگر نمی توانید این کار را انجام دهید. بنابراین، اگر می خواهید رویای خود را برآورده کنید، می توانید این کار را در دنیای مجازی بازی Office Fever انجام دهید.  این یکی از بازی های شبیه سازی عالی است که در آن می توانید وارد دنیای تجارت شوید. می توانید شرکت کاغذی خود را باز کنید که همه کارمندان می توانند در اینجا کارهای اداری را انجام دهند. آنها باید زمانی که وظایف خود را در زمان دقیق انجام می دهند پول جمع آوری کنند. محیط اداری را دوست خواهید داشت و مدیریت نیز خوب است. Rollic Games این بازی را برای همه دستگاه ها راه اندازی کرده است.

وقتی به بازی Office Fever می‌پیوندید، انگیزه اصلی شما این است که قبل از انجام هر کاری از یک نمونه کوچک، یک شرکت تجاری را شروع کنید. شما می توانید دویست سکه به عنوان سرمایه برای راه اندازی شرکت سرمایه گذاری کنید. می توانید از این سرمایه گذاری برای خرید جداول یا چاپگر استفاده کنید. در ابتدای راه اندازی شرکت، کارکنان باید تا حد امکان سخت تلاش کنند تا سود زیادی به دست آورند. وظیفه کارگر جمع آوری اوراق از چاپگرها و بردن آنها به میز کارمند است.

در حقیقت، این بازی نشان‌دهنده فعالیت‌های روزمره یک شرکت برای حمایت از دید نامحدود بازیکنان است. و بدیهی است که این داستان ها ساده می شوند تا هر شرکت کننده بتواند به سرعت به آنها دسترسی داشته باشد. به عنوان یک مدیر شرکت، باید استراتژی های توسعه دقیق خود را رشد دهید و به وظایف تعیین شده برای گسترش شرکت دست یابید. همه اعضای شرکت می توانند با هم کار کنند تا عملی ترین سود را برای جمع به دست آورند.

راهنمای نصب بازی :

  • فایل نصبی Apk را نصب کنید.
  • بازی را اجرا کنید.

توجه :

  • طراحان، بازی را به افراد بالای 3 سال توصیه کرده اند.
دانلود Office Fever با پول بی نهایت

دانلود بازی Office Fever مود شده – بازی تب اداری اندروید

.
قبل از دانلود بدانید
درصورتیکه نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM+ یا ADM را نصب کنید.
• برای دانلود، در باکس دانلود فایل‌ها به روی عبارت "دریافت با لینک مستقیم" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
• فایل‌های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل‌ها از حالت فشرده از نرم افزار RAR for Android و فایل منیجر ES File Explorer File Manager یا مشابه آن استفاده کنید.
• چنانچه در باکس دانلود عبارت دانلود دیتا مشاهده کردید می بایستی حتماً دیتا هم دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.
مطالب مشابه
ارسال نظر جدید

تذکرات بسیار مهم
  1. ایمیل شما فقط برای مدیر نمایش داده می شود، در نتیجه حتماً واقعی باشد.
  2. برای دریافت کمک اختصاصی از پشتیبان‌های سایت، از این قسمت تیکت ارسال نمایید.