خانه نشینی کرونایی ...
اسیا تک  محک
آخرین مطالب سایت
شبکه اجتماعی پاتوق
شبکه اجتماعی پاساژ

با شبکه اجتماعی و پیام‌رسان پاتوق، رفاقت کن و تو جمع باش، به اشتراک بذار و سرگرم شو، رقابت کن و مشهور شو!

Install Enter website
رزرو پست ثابت
.
رزرو پست ثابت
توضیحات و بررسی

دانلود Idle Death Tycoon 2023.2.1 مدیریت مرگ اندروید

Idle Death Tycoon بازی مدیریت مرگ اندروید

 

در بازی Idle Death Tycoon: Money Inc مرگ یک جمله نیست، کسب و کار منحصر به فرد خود را درسرزمینی مرموز بسازید، یک امپراطوری از غذاهای خوشمزه را برای ساکنان دنیای اموات ایجاد کنید و جهنم آنها را به زندگی برگردانید.

با یک کامیون کوچک مواد غذایی شروع کنید، اولین سود خود را کسب کنید، درآمد خود را عاقلانه مدیریت کنید تا درآمد خود را افزایش دهید، کامیون را ارتقا دهید تا درآمد خود و خود درآمد را افزایش دهید.

موسسات جدید باز کنید و مشتریان را با انواع غذاهای جدید خوشحال کنید، مشتریان خود را با سرویس های خوشمزه و سریع لوس کنید و از آن درآمد بالایی کسب کنید. کارکنانی را در امپراتوری کسب و کار خود استخدام کنید تا گردش کار خود را مستقل و سریع کنید.

در بازی Idle Death Tycoon می توانید کارخانه های جدید و بیشتری را باز کنید تا روند تحویل غذای خود را بهبود ببخشید و درآمد غیرفعال خود را کشنده تر از همیشه کنید. دستور العمل های جدیدی را بیاموزید تا طیف غذاهای خود را غنی کنید و حتی غنی تر شوید، به همین جا بسنده نکنید، اما به گسترش مقیاس امپراطوری خود ادامه دهید و تمام دستاوردهایی را که می توانید بدست آورید، بدست آورید.

شما می توانید با انجام ماموریت های روزانه پول بیشتری کسب کنید، آنها را در این بازی های سرمایه دار بیکار تکمیل کنید. علاوه بر این، اگر دستاوردهای مختلف را برای هر غرفه کامل کنید، پاداش نیز دریافت خواهید کرد.

اگر دوست دارید بازی‌های سرمایه‌دار بیکار با بازی‌های کلیکی ترکیب شوند، آن را دوست خواهید داشت! بازی Death Tycoons Inc واقعاً آسان است! شما فقط باید کسب و کار خود را اداره کنید و امپراتوری خود را مدیریت کنید تا در این بازی سود بیشتری ایجاد کنید! دستور العمل های بیشتری بیاموزید تا به سودآورترین غرفه برسید! کارت های جدید را کشف کنید، تا جایی که می توانید پول نقد کسب کنید و تبدیل به یک سرمایه دار ثروتمند شوید!

راهنمای نصب بازی :

  • فایل نصبی Apk را نصب کنید.
  • بازی را اجرا کنید.

توجه :

  • طراحان، بازی را به افراد بالای 3 سال توصیه کرده اند.
دانلود بازی Idle Death Tycoon مود شده

دانلود بازی Idle Death Tycoon مود شده

.
قبل از دانلود بدانید
درصورتیکه نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM+ یا ADM را نصب کنید.
• برای دانلود، در باکس دانلود فایل‌ها به روی عبارت "دریافت با لینک مستقیم" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
• فایل‌های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل‌ها از حالت فشرده از نرم افزار RAR for Android و فایل منیجر ES File Explorer File Manager یا مشابه آن استفاده کنید.
• چنانچه در باکس دانلود عبارت دانلود دیتا مشاهده کردید می بایستی حتماً دیتا هم دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.
مطالب مشابه
ارسال نظر جدید

تذکرات بسیار مهم
  1. ایمیل شما فقط برای مدیر نمایش داده می شود، در نتیجه حتماً واقعی باشد.
  2. برای دریافت کمک اختصاصی از پشتیبان‌های سایت، از این قسمت تیکت ارسال نمایید.