خانه نشینی کرونایی ...
اسیا تک
آخرین مطالب سایت
شبکه اجتماعی پاتوق
شبکه اجتماعی پاساژ

با شبکه اجتماعی و پیام‌رسان پاتوق، رفاقت کن و تو جمع باش، به اشتراک بذار و سرگرم شو، رقابت کن و مشهور شو!

Install Enter website
رزرو پست ثابت
.
رزرو پست ثابت
توضیحات و بررسی

اموزش بازی Clash of Clans : دراگون Dragon

اموزش بازی Clash of Clans : دراگون Dragon

اموزش بازی Clash of Clans : دراگون Dragon

دراگون Dragon

امروز ویکی‌زوم و سلسله مقالات آموزشی بازی Clash of Clans به دراگون، پادشاه آسمان‌های این بازی اختصاص دارد. نیرویی که بیش از هر نیرو دیگری در بازی در جنگ‌های بین کلن‌ها حضور دارد. در ادامه با زومجی همراه باشید تا با یادگیری نکات و تاکتیک‌های این نیرو بتوانید به بهترین شکل از آن استفاده کنید.

قدرت و نیروی دراگون‌ها در سرتاسر سرزمین بازی زبان‌زد است. هیچ چیزی در بازی از نفس آتشین و سوزان این موجود ترسناک در امان نیست
اموزش بازی Clash of Clans : دراگون Dragon

اموزش بازی Clash of Clans : دراگون Dragon

خلاصه:

دراگون نیرویی ترسناک و مهیب است که می‌تواند به هر دو گروه نیروهای زمینی و هوایی حمله کند. این نیرو‌ بر خلاف بالون و مانند ویزارد، از توان وارد آوردن آسیب گروهی بهره می‌برد.

همچنین دراگون بر خلاف بالون، هیچ هدف مورد علاقه‌ای ندارد و به نزدیک‌ترین چیزی که ببیند،‌حمله می‌کند.

محدوده آسیبی که دراگون به صورت گروهی به نیروها و سازه‌های دشمن وارد می‌کند، کم است. به همین دلیل تاثیر آن روی نیروهای قلعه کلن و دیوارها مشهودتر است.

عکس این نیرو در سربازخانه به سطح دوم دراگون با رنگ بنفش اشاره دارد.

استراتژی تهاجمی

بیشترین استراتژی که در حضور دراگون‌ها به کار گرفته می‌شود، نابود کردن هر چه بیشتر ضدهوایی‌ها به کمک نیروهای دیگر است. (نیروهای پیاده مانند جاینت) جادوی صاعقه نیز می‌تواند در نابود کردن ضدهوایی برای امن کردن آسمان، مفید باشد.

تاکتیک دیگر ساخت ارتشی متشکل از دراگون‌ها و بالون‌ها است. دراگون‌ها می‌توانند با سلامتی بالایی که دارند، آتش سازه‌های دفاعی مانند ویزاردتاور یا ضدهوایی را تحمل کنند. در عوض بالون‌ها نیز به دلیل ماهیتی که دارند،‌مستقیما به سمت سازه‌های دفاعی حرکت می‌کنند. البته این استراتژی نیازمند خرج کردن مقدار زیادی اکسیر است.

دراگون‌ها برای شکار تروفی‌ نیز به کار می‌روند. استفاده از آن‌ها برای تاراج و دزدیدن منابع دشمن توصیه نمی‌شود. (به دلیل هزینه بالا آموزشی که دارند)

دراگون‌ها در جنگ‌ بین کلن‌ها نیز بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند،‌به خصوص اگر سطح تاون‌هال حریف شما،‌هفت یا هشت باشد. عملکرد و قدرت دراگون‌ها با استفاده از جادو خشم می‌تواند به تاکتیکی مرگبار برای با خاک یکسان کردن روستای دشمن در جنگ‌های بین قبیله‌ای به حساب بیاید.

یکی دیگر از تاکتیک‌های تلفیقی خوب و مورد اطمینان استفاده از هاگ‌رایدرها به همراه دراگون‌ها است. هاگ‌رایدرها به خاطر ماهیت خود، می‌توانند از سد دیوار‌ها عبور کنند و همین موضوع می‌تواند آن‌ها را به نیرویی مناسب برای از بین بردن ضدهوایی‌ها تبدیل کند. البته این نکته را نیز مدنظر داشته باشید که از هاگ‌رایدرها برای از بین بردن ضدهوایی‌هایی استفاده کنید که در نزدیکی دیوارهای بیرونی روستای دشمن قرار دارند.

وقتی از یک ارتش پر از دراگون بهره می‌برید، مراقب ساختمان‌هایی که در گوشه‌های زمین قرار دارند باشید. دراگون‌ها سرعت حرکت پایینی دارند و ممکن است این ساختمان‌ها مانع از ۱۰۰ درصد شدن تخریب روستای دشمن و کسب سه ستاره شوند.

استراتژی تدافعی:

دراگون‌ها یکی از قدرتمند‌ترین نیروهای بازی هستند و همین موضوع دفاع کردن در برابر آن‌را مشکل می‌کند. استفاده از چند ضدهوایی با سطح‌های بالا می‌تواند در از بین بردن دراگون‌ها کارساز باشد. البته سعی کنید ضدهوایی‌های خود را در لایه‌های درونی روستای خود و پشت دیگر سازه‌های دفاعی جای‌گذاری کنید تا خیلی زود به دست جاینت‌ها یا هاگ‌رایدرها نابود نشوند.

دراگون‌ها نیرویی فوق‌العاده برای استفاده در قلعه کلن به حساب می‌آیند زیرا کشتن آن‌ها کار آسانی نیست و با توجه به قدرت آسیبی که به صورت گروهی وارد می‌کنند،‌ می‌توانند به راحتی گروهی از بربرها یا گابلین‌ها را از بین ببرند. سلامتی بالای دراگون‌ها باعث می‌شود تا حتی بتوانند در برابر گروهی از آرچرها یا ویزاردها نیز مقاومت کنند. (البته حمله تعداد زیادی آرچر یا ویزارد می‌تواند دراگون را از پا دربیاورد)

تفاوت سطح‌ها

دراگون‌ سطح یک دارای پوست سبز رنگ و چشمانی سیاه است.

در سطح دوم، رنگ پوست دراگون از سبز به بنفش تغییر پیدا می‌کند و رنگ چشمان او نیز به رنگ اکسیر در می‌آید.

در سطح سوم، رنگ پوست دراگون دوباره تغییر می‌کند و به قهوه‌ای تیره تبدیل می‌شود.

در سطح چهارم، رنگ پوست دراگون قرمز می‌شود و از چشمان او، شراره‌هایی از آتش ساطع می‌شود.

موارد دیگر

جورج یائو، اولین کسی در بازی که توانست به ۴۰۰۰ تروفی دست پیدا کند، از ارتشی متشکل از دراگون‌ها استفاده می‌کرد. او همچنین چهار جادو صاعقه برای از بین بردن نیروهای قلعه کلن و ضدهوایی را نیز چاشنی کار خود می‌کرد و به این ترتیب می‌توانست با هر حمله، تخریبی بیشتر از ۵۰ درصد را در کارنامه خود ثبت کند و به این ترتیب اولین بازیکنی لقب گرفت که توانست به این تعداد تروفی دست پیدا کند.

اگر کمپ و قلعه کلن شما در آخرین سطح خود باشد، می‌توانید به ترتیب ۱۲ و یک دراگون را آموزش دهید که مجموع آن‌ها برابر با ۱۳ دراگون می‌شود.

در بروزرسانی ۲۲ اسفند ۱۳۹۱،‌ توانایی وارد آوردن آسیب گروهی به دراگون‌ها اضافه شد و آن را قوی‌تر از چندین و چند نیروی زمینی کرد.

در بروزرسانی دوم خرداد ۱۳۹۲ (۲۳ مِی ۲۰۱۳) ظاهر جدیدی برای دراگون اعمال شد. ظاهری که باعث خشنودی طرفداران بازی شد. بنابر نظرسنجی‌ها،‌ کاربران بازی عقیده دارند که دراگون به همراه پکا، بهترین نیروهای بازی از نظر ظاهری هستند.

از زمان این بروزرسانی، پنجه‌های پا و خارج شدن آتش از دهان به این نیرو اضافه شد و ظاهر آن نیز به به یک موجود روبات‌مانند تبدیل شد.

سایه‌ای که از دراگون روی زمین می‌افتد شبیه به او نیست و ظاهری تخم‌مرغی دارد.

دراگون به همراه پکا، یکی از دو نیروی بازی است که در هر ارتقا سطح، دچار تغییرات ظاهری می‌شود.

دراگون به همراه وال‌بریکر، یکی از دو نیروی بازی است که تصویر آن در سربازخانه متعلق به نسخه ارتقا یافته آن است.

دراگون تنها نیروی چهارپای بازی است. (هاگ رایدر در واقع ۶ پا دارد!)

دراگون همواره در حال بال زدن است و نمی‌تواند این موضوع را متوقف کند و به همین دلیل است که قابلیت فرودآمدن روی زمین را ندارد.

دراگون‌ها به دیوارها حمله نمی‌کنند ولی می‌توانند به صورت غیر مستقیم به آن‌ها آسیب وارد کنند.

با وجود این‌که دراگون یک نیروی محبوب در جنگ و به دست آوردن تروفی است، اما در کنار جاینت،‌ کمترین نرخ آسیب در ثانیه بر اساس فضای اشغالی در بین نیروهای آموزش دیده به وسیله اکسیر دارد.

 

 اطلاعات کلی دراگون

 

هدف موردعلاقه نوع حمله فضای اشغال شده مدت زمان آموزش سرعت حرکت سرعت درمان سطح سربازخانه محدوده حمله
ندارد آسیب گروهی تا ۰.۳ کاشی (اهداف زمینی و هوایی) ۲۰ ۳۰ دقیقه ۱۶ هر ۱.۵ ثانیه ۹ ۳ کاشی

اطلاعات سطح‌های مختلف

 

سطح قدرت درمان در ثانیه قدرت درمان در هر بار سلامتی هزینه آموزش هزینه ارتقا سطح آزمایشگاه برای ارتقا مدت زمان ارتقا
۱ ۱۴۰ ۲۱۰ ۱,۹۰۰ ۲۵,۰۰۰
۲ ۱۶۰ ۲۴۰ ۲,۱۰۰ ۳۰,۰۰۰ ۲,۰۰۰,۰۰۰ ۵ ۷ روز
۳ ۱۸۰ ۲۷۰ ۲,۳۰۰ ۳۶,۰۰۰ ۳,۰۰۰,۰۰۰ ۶ ۱۰ روز
۴ ۲۰۰ ۳۰۰ ۲,۵۰۰ ۴۲,۰۰۰ ۸,۰۰۰,۰۰۰ ۸ ۱۴ روز

 

 

منبع: clashofclans.wikia و زومجی

.
قبل از دانلود بدانید
درصورتیکه نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM+ یا ADM را نصب کنید.
• برای دانلود، در باکس دانلود فایل‌ها به روی عبارت "دریافت با لینک مستقیم" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
• فایل‌های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل‌ها از حالت فشرده از نرم افزار RAR for Android و فایل منیجر ES File Explorer File Manager یا مشابه آن استفاده کنید.
• چنانچه در باکس دانلود عبارت دانلود دیتا مشاهده کردید می بایستی حتماً دیتا هم دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.
مطالب مشابه
ارسال نظر جدید

تذکرات بسیار مهم
  1. ایمیل شما فقط برای مدیر نمایش داده می شود، در نتیجه حتماً واقعی باشد.
  2. برای دریافت کمک اختصاصی از پشتیبان‌های سایت، از این قسمت تیکت ارسال نمایید.