خانه نشینی کرونایی ...
اسیا تک  محک
آخرین مطالب سایت
شبکه اجتماعی پاتوق
شبکه اجتماعی پاساژ

با شبکه اجتماعی و پیام‌رسان پاتوق، رفاقت کن و تو جمع باش، به اشتراک بذار و سرگرم شو، رقابت کن و مشهور شو!

Install Enter website
رزرو پست ثابت
.
رزرو پست ثابت
توضیحات و بررسی

Retired Wizard Story v1.0

هنگامی که من بزرگترین جادوگر در سرزمین خودم بودم و از شهرت بسیار برخوردار دارم بودم ، بعد از مدتی در یک حین تصمیم گرفتم تمام افتخارات و ثروتم را رها کنم و رو به یک زندگی عادی رو بیاورم ..از آنجا که به خانه خود برگشتم ، با پرورش گوسفندان در یک مزرعه کوچک شروع کردم . در یک بعد از ظهر خسته کننده، برای سرگرمی و اوقات فراغت  از یک طلسم  به حرف آمدن گوسفندان استفاده کردم . ناگهان، بعد از انجام جادو بر روی گوسفند ، شروع کرد به مانند انسان ها عمل کند و تصمیم گرفت از مزرعه فرار کند . من مجبور به استفاده از سحر و جادو های مختلف شدم که آنها را حالت اولیه خود  تغییر دهم قبل از این که صاحب اصلی گسفندها آن ها را به این شکل بیابد. در غیر این صورت، همه می فهمند من یک انسان عادی نیستم و  یک جادوگر ماهر هستم و از زندگی در این جا با این آرامش ممانعت می کنند.بازی جذاب و فوقالعاده زیبای Retired Wizard Story  یک بازی جدید در سبک escape defense! است ، بازی از گرافیک بسیار خوبی و جذابی برخوردار است که بر زیبایی بازی می افزاید ، گیم پلی بازی جذابیتی بالایی دارد که با استفاده جادوهای مختلف و متنوع که در طول بازی باید به کار ببرید می تواند روزانه ساعت ها شما را سرگرم کند .

.
اسکرین شات‌ها
قبل از دانلود بدانید
درصورتیکه نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM+ یا ADM را نصب کنید.
• برای دانلود، در باکس دانلود فایل‌ها به روی عبارت "دریافت با لینک مستقیم" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
• فایل‌های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل‌ها از حالت فشرده از نرم افزار RAR for Android و فایل منیجر ES File Explorer File Manager یا مشابه آن استفاده کنید.
• چنانچه در باکس دانلود عبارت دانلود دیتا مشاهده کردید می بایستی حتماً دیتا هم دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.
مطالب مشابه
ارسال نظر جدید

تذکرات بسیار مهم
  1. ایمیل شما فقط برای مدیر نمایش داده می شود، در نتیجه حتماً واقعی باشد.
  2. برای دریافت کمک اختصاصی از پشتیبان‌های سایت، از این قسمت تیکت ارسال نمایید.