خانه نشینی کرونایی ...
اسیا تک  محک
آخرین مطالب سایت
شبکه اجتماعی پاتوق
شبکه اجتماعی پاساژ

با شبکه اجتماعی و پیام‌رسان پاتوق، رفاقت کن و تو جمع باش، به اشتراک بذار و سرگرم شو، رقابت کن و مشهور شو!

Install Enter website
رزرو پست ثابت
.
رزرو پست ثابت
توضیحات و بررسی

دانلود Sumikkogurashi Farm v4.2.0 بازی مزرعه سومیکوگوراشی اندروید

Sumikkogurashi Farm بازی مزرعه سومیکوگوراشی اندروید

 

Sumikkogurashi Farm یکی از بهترین بازی های مزرعه برای بازیکنان است تا از یک زندگی سرگرم کننده در حین کشاورزی لذت ببرند.

بازی Sumikkogurashi Farm یک بازی مزرعه در شکل جدید است که فضاهای سرگرمی زنده را برای بازیکنان به ارمغان می آورد. در مزرعه ای با رنگ های زیاد، بازیکنان باید مدیریت و مراقبت کنند تا مزرعه شما بیشتر و بیشتر مدرن شود. خود را در گیم پلی منحصر به فرد غوطه ور کنید. کار بازیکن ساده است، فقط کاشت و مراقبت از گیاهان برای ایجاد غذاهای خوشمزه و غوطه ور شدن در طبیعت.

از یک زندگی مزرعه زیبا لذت ببرید

در میان بهترین بازی های مزرعه، بازی Sumikkogurashi Farm هنوز هم یکی از محبوب ترین بازی ها با چیزهای منحصر به فرد بسیاری برای بازیکنان محسوب می شود. با ورود به بازی، بازیکن در نقش مالک یک مزرعه در حومه شهر خواهد بود. اینجا همه چیز آرام است. بازیکنان فضایی برای لذت بردن از زندگی فوق العاده مزرعه خواهند داشت. برخلاف مزارع قبلی، بازیکنان فقط مجاز به انجام چالش‌هایی هستند که بازی نیاز دارد، اما این بازی یک بازی با شکل متفاوتی از بازی ارائه می‌دهد.

مزرعه را با بسیاری از اقلام مختلف تزئین کنید

در بازی مزرعه سومیککوگوراشی بازیکنان با چالش هایی روبرو می شوند تا مزرعه را در این دهکده منحصر به فرد ترین بازی مزرعه کنند. شخصیت همراه شما در بازی Sumikkogurashi برای لذت بردن از زندگی مزرعه نه تنها از باغ در حال رشد مراقبت می کند، بلکه باید مزرعه را با وسایل مختلف تزئین کند. انجام وظایف در مزرعه سومیکوi بسیار ساده است و شما فقط باید موارد را لمس کرده و انتخاب کنید تا مزرعه خود را در سریع ترین زمان ممکن رشد دهید.

اطراف خود را با شخصیت های فوق العاده دوست داشتنی احاطه کنید

شما فقط باید از حیوانات مراقبت کنید و آنها را بزرگ کنید تا به سرعت در بازی بزرگ شوند. بازیکنان فعالیت های هیجان انگیز زیادی برای کشت و تزئین مزرعه در سطوح مختلف خواهند داشت، مانند برداشت گندم، پخت نان، و ساخت وسایل ضروری. بازیکنان می توانند از این سود در طول مدیریت مزرعه برای ساختن خانه ها و ساختمان های دیگر استفاده کنند.

این یکبی ار بهنربن بازی های مزرعه به سبک زیبا با سطوح منحصر به فرد و یک فضای سرگرمی عالی برای همه است.

بازی Sumikkogurashi Farm

دانلود بازی Sumikkogurashi Farmمود شده – بازی سومیکوگوراشی فارم اندروید

.
قبل از دانلود بدانید
درصورتیکه نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM+ یا ADM را نصب کنید.
• برای دانلود، در باکس دانلود فایل‌ها به روی عبارت "دریافت با لینک مستقیم" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
• فایل‌های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل‌ها از حالت فشرده از نرم افزار RAR for Android و فایل منیجر ES File Explorer File Manager یا مشابه آن استفاده کنید.
• چنانچه در باکس دانلود عبارت دانلود دیتا مشاهده کردید می بایستی حتماً دیتا هم دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.
مطالب مشابه
ارسال نظر جدید

تذکرات بسیار مهم
  1. ایمیل شما فقط برای مدیر نمایش داده می شود، در نتیجه حتماً واقعی باشد.
  2. برای دریافت کمک اختصاصی از پشتیبان‌های سایت، از این قسمت تیکت ارسال نمایید.